Тарифи


tel_medium

 

Вартість підключення: 40 грн.
Абонентcкая плата: 156 грн/міс.

Схема підключення до кабельного ТБ гранично проста:

КРОК 1: Необхідно подати заявку на підключення відповідним для Вас способом:
Залишити заявку, зателефонувавши за тел .: (044) 333-55-56.
Прийти в наш офіс за адресою: вул. Подвойського, 4, (Пн.-Пт. з 9.00 до 18.00).

КРОК 2: До вас будуть спрямовані майстри, які зроблять всі необхідні підключення:
Користувачам надається можливість підключити послугу ТБ на один або більше телевізорів (кількість телевізорів на абонплату не впливає). На сучасних телевізійних приймачах з можливістю цифрового прийому майстер налаштовує прийом в якісному цифровому форматі.
Для підключення до телевізійної мережі абоненту необхідно самостійно прокласти телевізійний кабель від свого телевізора до розподільної коробки, розташованої в зазначеному диспетчером місці.
Монтаж обладнання проводиться з матеріалів ТОВ «ВІКА-ТВ». Або ви можете скористатися нашою послугою з прокладання ТБ-кабелю (монтаж коаксіальногокабелю RG-6 оплачується на загальних умовах 20-25 грн/м і не потрапляє під акцію).
У разі якщо у абонента є власні матеріали, за його бажанням вони можуть бути використані. У цьому випадку компанія не несе відповідальності за якість сигналу.
При наданні послуг абонент самостійно визначає місця свердління отворів в стінах і перекриттях для прокладання телевізійного кабелю.
Спеціаліст «ВІКА-ТВ» не несе відповідальності за пошкодження прихованої електричної і слаботочной проводки і інших комунікацій, що проходять в місці свердління стіни, зазначеному абонентом.
Абонент зобов'язаний надати спеціалісту можливість підключення робочого інструмента до мережі електроживлення.

КРОК 3: На місці необхідно буде оформити договір на обслуговування, оплатити вартість підключення, вартість обраного тарифу.